panopticum
Strasznie polecamy
CLIP_028
Dodane przez: białadama, 16.12.2012, 07:15
Jak wiadomo na YouTube można znaleźć mnóstwo filmików, które oglądamy na co dzień i kanałów, do których często wracamy. Jednak czasami, napotykamy filmiki dodane dawno, lub kanały o których już nikt nie pamięta. Zdarza się, że mogą dostarczyć nam przydatnych informacji, jednak możliwe jest też, że znajdziemy projekt, który celowo został przerwany i nigdy nie będzie już kontynuowany.
Niektóre z takich projektów, są naprawdę niepokojące..
Ale do rzeczy. Pewnego razu natknęłam się na krótki filmik zatytułowany "CLIP_028". W opisie było jedynie "WOTBAAM33M1 zamieszczone na wszelki wypadek".
Klip zawiera wprowadzenie, w którym ktoś zwraca się do niejakiego "Pana Garfielda", dalsza część jest dość trudna do zinterpretowania.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&;v=Wzx3TywdETg
Pytania? Sugestie? Komentarze do pracy autora?
Zobacz też:
James przybył do domu późno w nocy. Zamknął drzwi frontowe i wszedł do swojego mieszkania pogrążonego w ciemności.

- Hej kochanie, miałam wczesny lot do domu! Jestem w sypialni, była awaria zasilania!
James był zaskoczony, ale szcześliwy, że mógł usłyszeć głos swojej dziewczyny. Była przez kilka dni w podróży służbowej....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.