panopticum
Strasznie polecamy
Nigdy nie pracuj w niedzielę
Dodane przez: muru00, 23.01.2013, 11:26
Działo się to na wsi. Pewien mężczyzna o imieniu Jan wybrał się w pole. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie była to niedziela. Jak wiadomo chłop ze wsi musi się jakoś utrzymać. Szedł do pola spokojnie wziął widły, łopatę i kosę.
Zaczął ścinać uschnięte maliny które w ogóle nie były potrzebne gdyż zajmowały miejsce które by się przydało. Górę ściął a resztę wykopał. Suche patyki podpalił a że miał jeszcze suchą trawę to dorzucił ją do ognia. W tym momencie w dymie ukazała mu się twarz diabła. Odrzucił szybko widły. Diabeł wychodząc z ognia zabrał je i zaczął gonić wieśniaka. Ten (wieśniak) w ostatniej chwili zdołał wyciągnąć krzyżyk i odstraszyć szatana. Szatan uciekł do ognia i zniknął w płomieniach. Nazajutrz w poniedziałek mężczyzna znowu wybrał się w pole. Sytuacja się powtórzyła lecz tym razem facet upadł. Diabeł odebrał mu krzyżyk wrzucił do ognia i spalił. Następnie wziął kosę i pociął mężczyzna na kilka części, widłami wrzucił w ogień i spalił. Kości zakopał motyką. Kości zostały odnalezione w Listopadzie 2001 roku. Sprawa śmierci została do tej pory niewyjaśniona.

Zapewne zapytasz się skąd ja to wiem skoro sprawa jest niewyjaśniona?
Powiem Ci tyle strzeż się zanim będzie za późno :__:
Pytania? Sugestie? Komentarze do pracy autora?
Zobacz też:

1.) FORMULARZ PRZYJĘCIA, PACJENT #0017983 – 11/18/05 15:12
Przyjęcie przymusowe z prośby krewnych pacjenta, w odpowiedzi na jawny autodestrukcyjny cykl zachowań. Podczas obdukcji stwierdzono oczywiste samookaleczenia: ślady dawnych otarć na głowie i szyi, najwyraźniej z powodu samozadrapania; zarówno świeże jak i częściowo zagojone rany powierzchowne na rękach i nogach. Stwierdzono również...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.