panopticum
Strasznie polecamy
Lekarze nie umieli wyjaśnić, jak zmarł mężczyzna. W jego kieszeni znaleziono kartkę. Były na niej dwa słowa po persku...
Galeria 11 zdjęć. 21.01.2015, 19:30
Lekarze nie umieli wyjaśnić, jak zmarł mężczyzna. W jego kieszeni znaleziono kartkę. Były na niej dwa słowa po persku... Mężczyzna miał orzechowe oczy, rudawe włosy, nieco posiwiałe na skroniach i starannie wypielęgnowane dłonie. Choć dzień był ciepły, był ubrany w brązowy pulower i szykowną dwurzędową kurtkę. Leżał na plaży w australijskiej Adelaide z niedopalonym papierosem przy policzku. Gdy go znaleziono, nie żył od kilku godzin. Policjanci, którzy przybyli zbadać ciało nie domyślali się jeszcze, że mają do czynienia z jedną z najbardziej frapujących zagadek kryminalnych w historii.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Od lat fascynują mnie górskie jaskinie i różnego rodzaju podziemne korytarze czy pomieszczenia. To co jest pod ziemią, pod nami, jest takie tajemnicze i zagadkowe. Od czasu do czasu wraz z moim przyjacielem Jakob'em, który ma podobne zainteresowania organizowaliśmy sobie wycieczki w głąb jaskin różnych gór w całej Europie....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.