panopticum
Strasznie polecamy
9 legendarnych potworów związanych z Bożym Narodzeniem
Galeria 11 zdjęć. 24.12.2014, 01:35
9 legendarnych potworów związanych z Bożym Narodzeniem Zapraszamy na krótki przegląd Bożonarodzeniowych potworów, demonów i innych dziwactw, które służą do straszenia niegrzecznych dzieci. I choć w Polsce zwykle do tego celu wystarcza rózga, to w innych krajach bywają o wiele bardziej… brutalni? Sprawdźcie!
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Większość z Was na pewno korzystała ze Skype. To wygodny (i darmowy) sposób na komunikację za pośrednictwem Internetu. Ja też go używałem, do czasu aż zaczęły dziać się te przerażające rzeczy. Na początku myślałem, że padłem ofiarą popieprzonego hakera, ale z czasem, gdy te zjawiska się nasiliły, zrozumiałem, że mam...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.