panopticum
Strasznie polecamy
Harmonogram apokalipsy. Jak skończy się świat?
Galeria 8 zdjęć. 18.12.2014, 21:08
Harmonogram apokalipsy. Jak skończy się świat? Czy świat się kiedyś skończy? Większość osób nie ma co do tego wątpliwości. Kiedy to się stanie? Tego nie wie nikt. Nie przeszkadza to jednak naukowcom, by już dziś snuć najróżniejsze domysły. Zaprezentowana niedawno grafika przedstawia różne, możliwe warianty. Eksperci nie mają wątpliwości co do tego, że większość z nich się zrealizuje, a ludzkość wcześniej czy później znajdzie się na skraju zagłady. Zapowiedzi naukowców obejmują perspektywę... 110 trylionów lat.
Zdjęcie 1 / 8
Komentarze
Zobacz też:
Duch Moniki żegnał mnie, stojąc na peronie między przemykającymi tabunami ludzi. Niestety, nie dałem rady jej uratować. Mimo lat doświadczenia i wszelkich starań, kolejny raz wygrało zło. W czasach gdzie ludzie coraz mniej czują i myślą, potrzebne jest zwycięstwo. Potrzebny jest znak od Boga, iż czuwa nad nami. Inaczej garstka...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.