panopticum
Strasznie polecamy
Frane Selak: największy szczęściarz na świecie
Galeria 10 zdjęć. 11.12.2014, 20:51
Frane Selak: największy szczęściarz na świecie   Niepozorny staruszek? Katastrofa pociągu, samolotu, autokaru, potrącenie przez autobus, wypadki samochodowe... Frane Selak, największy szczęściarz (pechowiec?) na świecie, uczestniczył w dziesiątkach katastrof i ze wszystkich wyszedł cało... Sprawdźcie jego historię!
Zdjęcie 1 / 10
Komentarze
Zobacz też:
Nie traktuj tego co teraz przeczytasz jako kolejną durną creepypastę, to jest coś więcej. Jakiś czas temu pobrałem na swój komputer grę na licencji freeware, nie pamiętam nazwy, ale na szczęście nie jest ona istotna. Gra chodziła jak powinna, ale licząc na jakiś bonus w postaci filmiku czy drugiej gry,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.