panopticum
Strasznie polecamy
10 najstraszniejszych postaci z horrorów + bonus
Galeria 13 zdjęć. 16.11.2014, 20:06
10 najstraszniejszych postaci z horrorów + bonus Przedstawiamy Wam nasz ranking 10 najstraszniejszych postaci z horrorów! Sprawdźcie którzy z filmowych bohaterów zasługują, naszym zdaniem, na miano tych najbardziej przerażających! Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że możecie się nie zgadzać z naszym rankingiem - zachęcamy wtedy wspólnej zabawy i do podzielenia się w komentarzach swoją własną listą tych najstraszniejszych!
Zdjęcie 1 / 13
Komentarze
Zobacz też:
Odkąd pamiętam miałem problemy z podejmowaniem decyzji. To nie tak, że nie wiem, czego chcę, ja tylko nie wiem, jak to osiągnąć. Chyba możemy założyć, że bałem się konsekwencji moich decyzji i ich wpływu na ludzi, na których zależało mi najmocniej.

Problemem była decyzja, do którego koledżu mam iść, nie mogłem...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.