panopticum
Strasznie polecamy
25 przebrań na Halloween z dawnych czasów, które powrócą w twoich koszmarach
Galeria 27 zdjęć. 29.10.2014, 18:50
25 przebrań na Halloween z dawnych czasów, które powrócą w twoich koszmarach Przedstawiamy galerię, w której znajdziecie 25 dawnych strojów na Halloween. Tak kiedyś obchodzono to święto. Jak na dzisiejsze standardy mogą się one wydawać dość przerażające. Sprawdźcie czy chcielibyście zobaczyć je na żywo!
Zdjęcie 1 / 27
Komentarze
Zobacz też:
Miałem problemy ze snem. Sesja egzaminacyjna tak mi rozregulowała organizm, że mogłem w nocy siedzieć do 4-5 rano, a w dzień tylko bym spał. Próbowałem różnych metod, zaczynając od liczenia baranów, na czytaniu książki kończąc. Brak rezultatów zmusił mnie do pofatygowania się do lekarza i prośby o środki nasenne. Przepisał...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.