panopticum
Strasznie polecamy
9 czynności, które możesz wykonać po śmierci
Galeria 11 zdjęć. 28.10.2014, 17:52
9 czynności, które możesz wykonać po śmierci Głupia sprawa. Umarłeś. Leżysz sobie i powoli stygniesz. Pewnie zaraz ktoś Cię znajdzie i narobi rabanu, jakby to coś nadzwyczajnego się stało. Póki co masz jednak spokój. Wkrótce, może jeszcze zanim szyszynka otworzy Ci bramy do zaswiatów, zdasz sobie sprawę, że Twój zgon wcale nie czyni ciebie niezdolnym do wykonania kilku, typowych dla całkiem żywych, czynności.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Radek otarł pot z czoła. Trzymając w jednej dłoni przesyłkę, na którą czekał od dawna, nie mógł oderwać od niej wzroku. Podniecenie wzrastało z każdą chwilą. Tekturowy prostopadłościan delikatnie drażnił jego ego. Chłopak musiał przyznać, że samo opakowanie robiło wrażenie. Czarne pudełko z czerwonym napisem „Ouija”. Nic więcej. Te 130...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.