panopticum
Strasznie polecamy
60 najciekawszych dyni na Halloween
Galeria 61 zdjęć. 3.10.2014, 21:59
60 najciekawszych dyni na Halloween Halloween to zabawa w Polsce dość kontrowersyjna - nie wszyscy ją akceptują i preferują polskie święta - przez co sztuka rzeźbienia w dyniach nie jest u nas zbyt popularna i nie rozwinęła się tak ja na zachodzie. Niezależnie od poglądów na Halloween - trzeba przyznać, że niektóre rzeźby robią kolosalne wrażenie. Sprawdźcie galerię najciekawszych rzeźb w dyniach! Może któraś z nich zainspiruje Was do stworzenia własnej?
Zdjęcie 1 / 61
Komentarze
Zobacz też:
Widzisz je kątem oka. Słyszysz je, to ten najcichszy głos wzywający Twoje imię. Dryfują na granicy Twojej świadomości, ukryte, gotowe do ataku. Uwielbiają ciszę. Znasz ją. Niepokojącą, nieprzeniknioną ciszę. Nie bój się, nie chcą zrobić Ci krzywdy. Lubią się popisywać. Zdawało Ci się, że w pustym domu widzisz cień? A...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.