panopticum
Strasznie polecamy
Kryptozoologia - 10 najciekawszych stworzeń
Galeria 12 zdjęć. 2.10.2014, 22:20
Kryptozoologia - 10 najciekawszych stworzeń Czy wiecie czym jest kryptozoologia i jakie są najciekawsze przypadki przez nią badane? Zobaczcie co dla Was mamy! Autorem galerii jest Karol Kondracki.

"Czy zdarzyło się Wam widzieć jakieś nietypowe zwierzęta? Wierzycie w coś takiego jak chupacabra, czy Wielka Stopa? Ja osobiście kiedyś widziałem jakieś dziwne zwierze i od tamtej pory się tym interesuję. Jedne historie są dość ciekawe i wiarygodne, inne mniej, ale wszystkie mnie fascynują. Poniżej macie kilka ciekawych przykładów legendarnych istot. Zapraszam do lektury."
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Mężczyzna w podeszłym wieku, stał sam w ciemnej alejce. Nie był pewien, w którą stronę iść. Zapomniał dokąd zmierzał i...kim jest.

Usiadł na chwilę by odciążyć zmęczone nogi, spojrzał w górę i dostrzegł stojącą nad nim starszą kobietę.

Zachichotała i wyszczerzyła resztki zębów w uśmiechu, mówiąc : ''Teraz trzecie życzenie. Jakie ono...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.