panopticum
Strasznie polecamy
8 objawów, które wskazują, że jesteś psychopatą
Galeria 10 zdjęć. 22.09.2014, 19:25
8 objawów, które wskazują, że jesteś psychopatą Czy zastanawialiście się kiedyś czy jesteście psychopatami? Albo czy potrafilibyście rozpoznać czy ktoś z waszego otoczenia nim jest? Sprawdźcie osiem objawów, które wyszczególnili eksperci z FBI, wskazujących na to czy ktoś jest psychopatą!
Zdjęcie 1 / 10
Komentarze
Zobacz też:
Bonnie siedziała na wygodnej sofie w swoim małym mieszkaniu. Światło niedużej lampki, stojącej na nocnej szafce padało na twarz dziewczyny, dzięki czemu jej skóra nabrała niezdrowego, bladego koloru. Farbowane na blond włosy rozpuściła i teraz opadały jej na ramiona miękkimi falami. Bonnie czytała. Powieść była interesująca i pełna napięci. Dziewczynie...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.