panopticum
Strasznie polecamy
5 najbardziej niebezpiecznych pająków na świecie
Galeria 7 zdjęć. 21.09.2014, 11:17
5 najbardziej niebezpiecznych pająków na świecie Pająki - niezależnie od tego jak do nich podchodzicie, czy to jako małych, słodkich, włochatych stworzonek czy do jak do bestii, które czyhają na Wasze życie - potrafią być groźne i wyrządzić poważną krzywdę. Sprawdźcie TOP 5 najbardziej niebezpiecznych pająków świata! Nie zalecamy arachnofobom.
Zdjęcie 1 / 7
Komentarze
Zobacz też:
Mało kto zna postacie opuszczone przez swojego stwórcę Disneya. Niektóre z opuszczonych potrafiły się znaleźć we współczesnym świecie, choćby Betty Boop, choć nie wszystkie. Niektóre nie mogły sobie poradzić z odrzuceniem tak bardzo, że odebrały sobie życie. Jest jednak jedna postać, która się wiecznie upomina o swe istnienie, pomimo faktu...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.