panopticum
Strasznie polecamy
Horror na paznokciach
Galeria 21 zdjęć. 11.09.2014, 16:42
Horror na paznokciach Dzisiaj coś może nie tyle strasznego, co na pewno inspirującego! Zobaczcie galerię przedstawiającą niezwykle kreatywnie pomalowane paznokcie - te małe dzieła sztuki inspirowane są horrorami. Czy potraficie rozpoznać wszystkie filmy, które zobrazowano na paznokciach? I przede wszystkim - czy podoba wam się coś takiego?

PS Z paznokciami takimi jak na zdjęciu nr 14 da się w ogóle żyć? :O
Zdjęcie 1 / 21
Komentarze
Zobacz też:
Matt miał 21 lat, był już studentem. Nie mieszkał z rodzicami, a w małej kawalerce, która dla niego była w sam raz. Pewnego ciepłego, jesiennego dnia miał zamiar spotkać się ze swoim kolegą, studiującym na Akademii Sztuk Pięknych. Matt miał już wychodzić, kiedy zadzwonił telefon, pomyślał, że może dzwoni jego...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.