panopticum
Strasznie polecamy
20 najdziwniejszych i najstraszniejszych miejsc w Google Street View
Galeria 21 zdjęć. 10.09.2014, 17:13
20 najdziwniejszych i najstraszniejszych miejsc w Google Street View Google Street View to świetne narzędzie. Pozwala zwiedzać odległe miasta bez odchodzenia od komputera. Można jednak znaleźć tam też rzeczy niezwykłe, dziwne i przerażające. Pokażemy Wam aż 20 takich miejsc!

Na pierwszym zdjęciu widać miasto New Baltimore - wszystkie zdjęcia z tego miejsca wyglądają jak z horroru albo z narkotycznej wizji. Są one całe rozmazane, "rozpływające się" i mające dziwne kolory. Prawdopodobnie to tylko błąd strony, ale nieźle wpływa na wyobraźnie! Możecie sprawdzić sami pod tym linkiem.
Zdjęcie 1 / 21
Komentarze
Zobacz też:
Otworzyłam oczy. Nic nie widzę. Krzyczę. Nie słyszę własnego głosu. Co się dzieje? Gdzie jestem? Czemu jest ciemno? Nic nie czuję. Boję się. Próbuję się poruszyć. Czemu nie mogę się ruszać? Cholera, co ona mi zrobiła? Czuję, że coś jest nie tak. Staram się skoncentrować i nie odpływać. O mamusiu,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.