panopticum
Strasznie polecamy
20 najbardziej upiornych miejsc na świecie
Galeria 22 zdjęć. 9.09.2014, 22:38
20 najbardziej upiornych miejsc na świecie Zapraszamy na niesamowitą wyprawę do 20 miejsc, które potrafią przyprawić o gęsią skórkę!

Na pierwszym zdjęciu widzimy kopalnię Matsuo, nazywaną też kopalnią duchów. Zlokalizowana jest ona w północnej Japonii, była jedną z największych kopalni siarki na dalekim wschodzie. Po zamknięciu jej w latach 70 została opuszczona. Jedyna rzecz przypominająca lata świetności to olbrzymi kompleks który niegdyś był domem dla górników. To co czyni te miejsce tak przerażającym jest ciężka mgła która nieustannie spowija teren. Jest ona tak gęsta, że wielu ludziom potrzeba paru dni by odnaleźć to miejsce.
Zdjęcie 1 / 22
Komentarze
Zobacz też:
1. Rodzina wybrała się w podróż autobusem dalekobieżym. Rodzice chcieli poznać dzieci z krewnymi, którzy żyli na odosobnionym wiejskim terenie. Po jakimś czasie dzieci zaczęły marudzić, że są głodne. Rodzice postanowili wysiąść z autobusu koło następnego sklepu lub kolejnej mijanej restauracji. Po kilku minutach dostrzegli małą przydrożną jadłodalnię, gdzie mogliby...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.