panopticum
Strasznie polecamy
Najlepsze horrory krótkometrażowe
Galeria 19 zdjęć. 31.08.2014, 18:53
Najlepsze horrory krótkometrażowe Żaden z nich nie trwa dłużej niż 10 minut, ale potrafią przestraszyć lepiej niż niejeden kinowy, pełnometrażowy film grozy. Jeśli obejrzysz je wszystkie - dziś w nocy prawdopodobnie będziesz zasypiać przy zapalonym świetle! Pomysłowe i klimatyczne! Zapraszamy na sens! Horror wcale nie musi trwać długo!
Zdjęcie 1 / 19
Komentarze
Zobacz też:
Mieszkam sam w małym skromnie urządzonym mieszkanku.Od dłuższego czasu szukałem pracy,ale nie było to zbyt proste ponieważ, moje wykształcenie nie było zbyt zadowalające.. Dwa dni później zadzwonił mój telefon,myślałem że to jakiś znajomy zaprasza mnie na impreze czy coś, ale się pomyliłem. Był to jakiś mężczyzna mówiący bardzo niskim głosem....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.