panopticum
Strasznie polecamy
50 najlepszych horrorów ostatnich 10 lat! (2004 - 2014)
Galeria 53 zdjęć. 21.08.2014, 01:28
50 najlepszych horrorów ostatnich 10 lat! (2004 - 2014) Szukacie dobrego horroru? Chcecie wiedzieć jakie najlepsze filmy grozy wyprodukowano w ciągu ostatnich dziesięciu lat? Mamy dla Was aż 50 propozycji. Wybraliśmy je na podstawie ocen z największego portalu o filmach - IMDB.

Oglądaliście wszystkie? A może tylko kilka? Któryś Was zaciekawił? Sprawdźcie galerię i koniecznie podzielcie się wrażeniami o obejrzanych filmach z listy w komentarzach!
Zdjęcie 1 / 53
Komentarze
Zobacz też:
Witaj. Może mnie nie znasz, lecz ja znam Cię od dawna. Ale dopiero dzisiaj postanowiłem Ci się przedstawić.

Jesteś jednak pewien, że na pewno mnie nie kojarzysz? Podpowiem Ci: nie przez przypadek zacząłeś ostatnio miewać naprawdę ciekawe sny. W każdym z nich pojawiała się bliska Ci osoba. W każdym z nich...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.