panopticum
Strasznie polecamy
Masz lęk wysokości? To może lepiej tego nie oglądaj...
Galeria 36 zdjęć. 20.08.2014, 10:08
Masz lęk wysokości? To może lepiej tego nie oglądaj... Hobby? Wariactwo? Głupota? Igranie z własnym życiem? Nazwijcie to jak chcecie, ale jedno trzeba im przyznać - są oni piekielnie odważni i muszą mieć nerwy ze stali! Mowa o młodych ludziach - głownie ze wschodu - którzy bez żadnych zabezpieczeń wchodzą na wysokie budynki i konstrukcje. Im wyżej i bardziej niebezpiecznie, tym lepiej. Zjawisko to ma już nawet swoją nazwę - sky walking, i staje się coraz bardziej popularne. Niestety, nie zawsze kończy się to pozytywnie dla uczestników tego typu "zabaw" (ale o tym później). Sprawdźcie naszą galerię + mały bonus na końcu.
Zdjęcie 1 / 36
Komentarze
Zobacz też:
Obróciłam się na drugi bok. Zobaczyłam jego twarz. Kiedy spał, wygladał tak bezbronnie. Dzisiaj nie spałam z Maćkiem, tak jak wcześniej. Dzisiaj dotrzymywał mi towarzystwa Nikodem.
Przysunęłam sie w jego stronę, poczułam ciepło jego ciała, wtuliłam sie w jego pierś, czułam się, chocby to była dla mnie codzienność, ale jednak,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.