panopticum
Strasznie polecamy
10 potraw, których nie chcielibyście spróbować!
Galeria 11 zdjęć. 17.08.2014, 02:54
10 potraw, których nie chcielibyście spróbować! Zobaczcie 10 potraw, które raczej nie zachęcają do tego, aby je zjeść! Ale może znajdzie się jakiś śmiałek? Niektóre z nich wyglądają ohydnie, inne są po prostu dziwne... ale są też takie, które mogą zabić!

Zaczynamy od Casu Marzu widocznego na pierwszym zdjęciu. Potrawa ta pochodzi z Sardynii i przypomina wydrążony chleb. Nie, to nie jest chleb. Jest to zgniły ser, w którym znajdziemy larwy insektów. Larwy te powodują, że ser ma delikatną konsystencję. Znawcy twierdzą, że ta małe żyjątka są kwintesencją dania, natomiast turyści z reguły je wydłubują.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Ok, więc tak: jestem Amerykanką mieszkającą w Japonii u rodziny mnie goszczącej, zagraniczne studia.

W ubiegłą niedzielę moja siostra goszcząca, Akane, powiedziała mi o grze, w którą chciała zagrać - nazywała się "Hitori Kakurenbo", po naszemu jest to zabawa w chowanego samemu.

W każdym razie, Akane powiedziała, że jest fajna i kilka...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.