panopticum
Strasznie polecamy
Kupili dom, w piwnicy znaleźli ukryte pomieszczenie, a w nim...
Galeria 17 zdjęć. 15.08.2014, 19:21
Kupili dom, w piwnicy znaleźli ukryte pomieszczenie, a w nim... Historia ta została przedstawiona przez młodą parę z USA, opisali oni ją na portalu Reddit. Przedstawimy ją z ich perspektywy. Znaleźli oni w swoim, dopiero co kupionym domu, ukryte pomieszczenie, bardzo niskie - można było się tam tylko czołgać, a w nim... Zobaczcie sami!

"Dwa tygodnie temu wprowadziliśmy się do nowego domu. W piwnicy znaleźliśmy to co widać na zdjęciu powyżej. Początkowo myśleliśmy, że to albo mała winda towarowa lub dojście serwisowe do rur albo piecyka. Tuż obok znajdowała się mała szafka. Wyglądało to tak, jakby poprzedni właściciele chcieli zabudować to meblami".
Zdjęcie 1 / 17
Komentarze
Zobacz też:
Część pierwsza: http://straszne-historie.pl/story/11034-Wciaz-patrza

Budzę się z krzykiem.

Moje płuca nie nadążają tłoczyć tlenu, a ja wciąż zdzieram gardło, piszcząc na cały psychiatryk. Na moim czole pojawiają się pojedyncze krople potu i pływają po twarzy. Trzęsę się, nie mogąc zapanować nad własnym organizmem. Strach obraca zdrowy rozsądek w proch i zaciska swoje...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.