panopticum
Strasznie polecamy
10 nawiedzonych miejsc w Polsce
Galeria 11 zdjęć. 14.08.2014, 19:58
10 nawiedzonych miejsc w Polsce Dzisiaj zabierzemy Was w miejsca, które podobno są nawiedzone - i znajdują się w Polsce! Jeśli nie wierzycie w duchy - możecie pojechać i zweryfikować swoje poglądy, jeśli wierzycie - będziecie wiedzieć jakie miejsca omijać z daleka!Na pierwszym zdjęciu widzimy Komisariat policji, który znajduje się w Konstancinie-Jeziornej. Pracujący tam kiedyś policjanci zgłaszali, że słyszeli dźwięki kroków oraz dziwne odgłosy dochodzące z pierwszego piętra. Kiedy któryś z nich szedł sprawdzić co jest przyczyną nietypowego hałasu - ustawał on. Zdarzało się również, że drzwi od pomieszczeń otwierały się same (widać było, że klamka "wciskana" jest przez niewidzialną siłę).Policjanci użytkowali tylko parter, pierwsze piętro stało puste. Wcześniej w tym budynku siedzibę miało NKWD i Urząd Bezpieczeństwa. Na piętrze wymuszali oni torturami zeznania od więźniów. Podobno to dusza jednego z nich nawiedza to miejsce.
Zdjęcie 1 / 11
Komentarze
Zobacz też:
Nie ma nic lepszego niż wakacje. Dwa miesiące bez klasówek, sprawdzianów i wykładów nauczycieli. Moje ostatnie wakacje przed studiami, jako mól książkowy miałam je spędzić na czytaniu książek.
Siedemnastego lipca moja mama obchodziła czterdzieste piąte urodziny. Ze względu na to że dwa razy nie...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.