panopticum
Strasznie polecamy
Płać, albo cię wykopią i postawią w muzeum
Galeria 21 zdjęć. 4.08.2014, 13:01
Płać, albo cię wykopią i postawią w muzeum W meksykańskim mieście Guanajuato panują naprawdę przerażające reguły dotyczące miejsc pogrzebowych! Klimat jest tam na tyle gorący i suchy, że pochowane ciała w kilka lat ulegają mumifikacji. Jeśli rodzina zmarłego przestanie płacić za miejsce na cmentarzu, zwłoki zostają wykopane i umieszczone w muzeum. Mamy dla Was galerię z tego miejsca. Ale ostrzegamy - nie dla wrażliwych! Zapraszamy do Museo de las momias!
Zdjęcie 1 / 21
Komentarze
Zobacz też:
Ludzkie oko jest jednym z najbardziej złożonych i wyrafinowanych wynalazków natury. Naprawdę fascynujące jest to, co twoje oko robi, kiedy przetwarza światło w impulsy elektryczne. Dzieje się to za pomocą światłoczułych receptorów w siatkówce.

Istnieją dwa rodzaje tych receptorów. Czopki i pręciki. Czopki są odpowiedzialne za kolor obrazu. Skupiają się w...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.