panopticum
Strasznie polecamy
Zdjęcia skrywające mroczne tajemnice
Galeria 14 zdjęć. 3.08.2014, 17:26
Zdjęcia skrywające mroczne tajemnice Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której znajdziecie pozornie normalne zdjęcia. Skrywają one jednak w sobie mroczne tajemnice. Odkryjcie je!


Powyższe zdjęcie przedstawia 14-letnią Reginę Kay Waiters, zrobione zostało przez seryjnego mordercę - Roberta Bena Rhoadesa. Podróżował on po Stanach Zjednoczonych ciężarówką, na pace miał urządzoną "komnatę tortur". Zdjęcie zostało wykonane w opuszczonej stodole w Illinois, gdzie Rhoades zamordował tę dziewczynę. Przed zabiciem obciął jej włosy i zmusił do ubrania czarnej sukienki oraz szpilek.
Zdjęcie 1 / 14
Komentarze
Zobacz też:
W ubiegłe wakacje, pod koniec sierpnia, musiałam przenieść się do jakiegoś zapyziałego motelu na przedmieściach Wrocławia. Dlaczego? Bachory moich, jakże miłych, kochanych i odpowiedzialnych sąsiadów nie wiedziały, że wychodząc z domu należy zakręcić gaz w piekarniku. Cóż pożar był na tyle silny, że dosięgnął także i mój dom, spalając praktycznie...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.