panopticum
Strasznie polecamy
17 najstraszniejszych rzeczy jakie zobaczono na drogach
Galeria 20 zdjęć. 20.09.2016, 17:10
17 najstraszniejszych rzeczy jakie zobaczono na drogach Samotne podróżowanie w nocy już samo w sobie potrafi być przerażające.Wyobraźnia lubi w takich sytuacjach płatać figle i zdarza nam się zauważać rzeczy, które tak naprawdę nie istnieją. Pomyśl jak straszne musi być NAPRAWDĘ zobaczyć coś przerażającego podczas nocnej przejażdżki. Ci ludzie tego doświadczyli i uwiecznili to na zdjęciach i nagraniach! Zobaczcie z czym przyszło im się spotkać!
Zdjęcie 1 / 20
Komentarze
Zobacz też:
Matt miał 21 lat, był już studentem. Nie mieszkał z rodzicami, a w małej kawalerce, która dla niego była w sam raz. Pewnego ciepłego, jesiennego dnia miał zamiar spotkać się ze swoim kolegą, studiującym na Akademii Sztuk Pięknych. Matt miał już wychodzić, kiedy zadzwonił telefon, pomyślał, że może dzwoni jego...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.