panopticum
Strasznie polecamy
8 koszmarów, które wydarzyły się naprawdę
Galeria 10 zdjęć. 10.09.2016, 09:32
8 koszmarów, które wydarzyły się naprawdę Uwielbiamy oglądać horrory, seriale kryminalne i filmy o duchach, ale nigdy nie chcielibyśmy, by takie historie przytrafiły się nam naprawdę. Ci ludzie nie mieli jednak tyle szczęścia, sprawdź co takiego przeżyli.
Zdjęcie 1 / 10
Komentarze
Zobacz też:
"Motylki" - pomyślała Młoda ujrzawszy światła nadjeżdżającego autobusu. Zupełnie nie miała pojęcia, skąd wzięło się u niej takie skojarzenie, lecz będąc pod wpływem marijuanny inaczej postrzegamy otaczające nas przedmioty. Właśnie wybiła północ i Młoda chciała odjechać do sąsiedniej wsi, w której mieszkała. Tego wieczora odwiedzała swojego bliskiego przyjaciela mieszkającego w...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.