panopticum
Strasznie polecamy
Wygląda strasznie? Najbrzydszy mężczyzna w Ugandzie. Nie uwierzycie jak wygląda jego żona!
Galeria 8 zdjęć. 6.08.2016, 14:00
Wygląda strasznie? Najbrzydszy mężczyzna w Ugandzie. Nie uwierzycie jak wygląda jego żona! Może i wygląda strasznie, może i jest najbrzydszym mężczyzną w Ugandzie. Może nawet na świecie. Ale udowodnił, że każdy może znaleźć miłość. Liczy się to, co masz w środku. Godfrey Baguma, mimo licznych wad fizycznych, może uważać się za szczęściarza. Dlaczego? Oto jego historia.
Zdjęcie 1 / 8
Komentarze
Zobacz też:
Tutaj trafiają niegrzeczne dzieci
Kiedy mieszkałem w Libanie mogłem mieć sześć, może siedem lat. W tamtym czasie kraj był zrujnowany przez wojnę, a morderstwa stały się rzeczą zwyczajną i dosyć częstą. Pamiętam, że w szczególnie ciężkich chwilach, kiedy bombardowanie trwało non-stop, siedziałem w domu naprzeciw telewizora, oglądając bardzo dziwny program.

Był to...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.