panopticum
Strasznie polecamy
17 niezwykle realistycznych i przerażających zdjęć
Galeria 19 zdjęć. 14.07.2016, 09:25
17 niezwykle realistycznych i przerażających zdjęć Joshua Hoffine to fotograf, który zajmuje się tworzeniem niezwykle realistycznych i przerażających zdjęć rodem z horrorów. Jego makabryczne wizje realizowane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, autor nie stosuje stosuje technik komputerowego fotomontażu - więc wszystko co zobaczycie to starannie wykonana scenografia oraz charakteryzacja. Gorzej tylko, jeśli będziecie mieć koszmary po obejrzeniu tych fotografii.
Zdjęcie 1 / 19
Komentarze
Zobacz też:
Dawno, dawno temu, kiedy po ziemi chodziły jeszcze smoki, magia i czarnoksięstwo były w powszechnym użyciu, a trzecią częścią świata rządził jeden człowiek, istniało pewne królestwo. Królestwo, chociaż wchodziło w skład włości trzymanych w twardej ręce Jedynego, posiadało swoją autonomię i niezależność, silnie kultywowaną i podkreślaną przez wszystkich jego mieszkańców....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.