panopticum
Strasznie polecamy
Ten osiemdziesięciolatek nie kąpał się od… 60 lat! Zobaczcie jak wygląda!
Galeria 14 zdjęć. 12.03.2016, 12:24
Ten osiemdziesięciolatek nie kąpał się od… 60 lat! Zobaczcie jak wygląda! Ten osiemdziesięcioletni mężczyzna wygląda niemalże jak górski troll albo postać z Władcy pierścieni. Jego skóra jest łuskowata, a oczy ledwo widoczne. W dodatku śmierdzi jak nieboskie stworzenie. Aż ciężko uwierzyć, że jest to prawdziwy człowiek.
Zdjęcie 1 / 14
Komentarze
Zobacz też:
Siedziałem przy barze pijąc kolejną szklankę whisky. Czekając. Wiedziałem, że to nastąpi. Wiedziałem, że nie mogę tego powstrzymać. Wiedziałem, że już nic nie mogę z tym zrobić.
Duszkiem wychyliłem szklankę i skinąłem na barmana by nalał następną. I tak miałem umrzeć. Równie dobrze mogłem wszystkie pieniądze przepić.
A tak. Nie miałem pieniędzy....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.