panopticum
Strasznie polecamy
Dzieci podczas zabawy odnalazły jaskinię, a w niej… 17 malutkich trumien
Galeria 9 zdjęć. 4.03.2016, 17:24
Dzieci podczas zabawy odnalazły jaskinię, a w niej… 17 malutkich trumien Szkocja to kraj, który obfituje w zabytki i historie z nimi związanymi. Jeśli wpiszecie w Google „Scotland ghost stories” zapewne uda Wam się odnaleźć opowieści, na przeczytanie których mogłoby zabraknąć Wam życia. My dzisiaj skupimy się nie na opowieściach o zjawach, lecz na czymś co wydarzyło się naprawdę. Sprawdźcie jakiego odkrycia dokonali ci chłopcy w pobliżu Góry Artura znajdującej się w Edynburgu.
Zdjęcie 1 / 9
Komentarze
Zobacz też:
Wierzysz w duchy? Nie chodzi mi o jakieś półwidzialne zjawy, a kompletnie niewidzialne istoty. Taka myśl do głowy nigdy by mi się nie wbiła, gdyby nie pewna... gra? Sam nie wiem, jak to nazwać. Gra to interaktywny program, celem którego jest zabicie czasu i dostarczenie frajdy. Ciężko więc to tak...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.