panopticum
Strasznie polecamy
W 1912 roku popełniono w tym domu okrutne morderstwo. Teraz zrobiono w nim… hotel!
Galeria 8 zdjęć. 24.02.2016, 14:15
W 1912 roku popełniono w tym domu okrutne morderstwo. Teraz zrobiono w nim… hotel! W obecnych czasach nie słyszy się zbyt wiele o morderstwach popełnionych przy pomocy siekiery – „w modzie” są raczej bardziej wysublimowane narzędzia. Jednak sto lat temu siekiera była jednym z bardziej dostępnych przyrządów. I to właśnie za jej pomocą popełniono okrutną zbrodnię w 1912 roku, w miasteczku Villisca w stanie Iowa, w USA.
Zdjęcie 1 / 8
Komentarze
Zobacz też:
To były czasy, takie jak te. Kiedy chciałem, mogłem uciec nigdy nie patrząc wstecz. Chciałem krzyczeć, ale mogłem ze stresu jedynie płakać. To wszystko przez to, z jakiej pochodziłem rodziny. Mój ojciec i macocha zawsze skakali sobie do gardeł jak lwy walczące o kawałek mięsa. Nigdzie nie było spokoju, czasami...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.