panopticum
Strasznie polecamy
Tajemniczy podziemny kompleks odnaleziony we Francji. Do czego służył?!
Galeria 63 zdjęć. 17.01.2016, 19:26
Tajemniczy podziemny kompleks odnaleziony we Francji. Do czego służył?! Francuz znany w internecie pod nickiem Manit007 odnalazł tajemniczy właz. Postanowił sprawdzić co znajduje się pod ziemią. Podpisy pod zdjęciami są tłumaczeniami relacji, którą opublikował.

Znalazłem to wejście na jednej z wsi, i co najdziwniejsze - jego odnalezienie nie było szczególnie trudne. Zadziwiające. Zrobiłem kilka zdjęć, nie ma w tym nic złego jak sądzę, po czym wszedłem do tego bunkra.
Zdjęcie 1 / 63
Komentarze
Zobacz też:
Było już dużo bajek i historii o domku w środku lasu, w którym mieszkały staruszki praktykujące czarną magię. Czarownice, Baby-Jagi, Wiedźmy z krzywymi i wykręconymi dłońmi, szpiczastymi nosami z brodawkami, cerze szarej, pomarszczonej, z spróchniałymi i bezzębnymi ustami. Kobiety, które kojarzone były z czarnymi kotami, latającymi miotłami, wielkim kociołem, w...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.