panopticum
Strasznie polecamy
10 Polaków, którzy mieli stygmaty
Galeria 12 zdjęć. 23.12.2015, 19:20
10 Polaków, którzy mieli stygmaty Stygmaty do dzisiaj stanowią wielką i nierozwiązaną zagadkę. W wielu przypadkach za ich przyczynę uznano interwencję Boga - pojawiają się dokładnie w tych miejscach, w których rany miał Chrystus i to na dodatek najczęściej w piątki, kiedy obchodzi się pamiątkę jego śmierci. Ale czy stygmaty nie są nie raczej efektem oszustwa albo zwykłą halucynacją? Sam Kościół w wielu przypadkach ma problemy z ustaleniem pochodzenia niektórych z nich.

Oto Polacy, którzy byli stygmatykami!
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Maleńka dziewczynka zostaje podrzuca do sierocińca w Cleveland w 1945 roku. Jane, bo tak ją nazwano, dorastała samotnie i w wiecznym przygnębieniu nie wiedząc, kim są jej rodzice, aż pewnego dnia w 1963 odczuwa dziwny pociąg do włóczęgi. Zakochuje się w nim, ale kiedy pozornie zaczyna się wszystko układać, przydarza...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.