panopticum
Strasznie polecamy
Najbardziej niepokojące tajne projekty opisane na naszywkach
Galeria 16 zdjęć. 24.10.2015, 20:27
Najbardziej niepokojące tajne projekty opisane na naszywkach Naszywki używane są przez wojsko i inne organizacje. Służą do identyfikacji misji i jej członków. Opisują i symbolizują założenia i cele. Tradycja naszywek obecna jest także w mrocznym, zacienionym świecie PSYOPS (Psychological Operations, tzw. wojny psychologicznej) gdzie każda tajna misja Pentagonu ma swój emblemat.

Naszywki te oferują rzadką okazję do spojrzenia wgłąb tajemnic Pentagonu. Przedstawiają mroczną, tajemniczą symbolikę, wypełnioną okultyzmem, odniesieniami do tajnych stowarzyszeń, czasem także z dawką czarnego humoru. Oto przed wami zbiór najbardziej niepokojących naszywek.
Zdjęcie 1 / 16
Komentarze
Zobacz też:
Drżącą dłonią otarła łzy spływające wolno po jej rozgrzanych policzkach. Przemierzając ciemne uliczki New Yearsy myślała nad tym, czemu akurat ona padła ofiarą szkolnych łobuzów. Przecież nigdy się nie wychylała, była cicha, miała dobre oceny. Zawsze była pomocna, starała się być oparciem dla tych, którzy jej potrzebują. Nie sprawiała problemów,...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.