panopticum
Strasznie polecamy
Zestawy pogromców wampirów - jak polowano na krwiopijców?
Galeria 38 zdjęć. 1.10.2015, 12:56
Zestawy pogromców wampirów - jak polowano na krwiopijców? Woda święcona, czosnek, srebro, osinowe kołki... i wiele innych! Pogromca wampirów musiał dysponować bogatą kolekcją gadżetów. Zobaczcie jak radzili sobie oni w XIX wieku, kiedy wiara w wampiry była powszechna i tworzono specjalne zestawy do walki z krwiopijcami. Od czasu do czasu można je kupić na aukcjach staroci, a ich ceny oscylują około 15 tysięcy dolarów. Rzućcie okiem na te mroczne zestawy!
Zdjęcie 1 / 38
Komentarze
Zobacz też:
Nie mogę się doczekać. To już dziś, dziś wieczór.

Po ciężkim tygodniu spędzonym w pracy nareszcie mogłem wybrać się na wieczorne polowanie z moim starym przyjacielem. Nie często bywam w tej okolicy, jednak on zna las jak własną kieszeń. Naszą siedzibą miał być niewielki domek osadzony w jego...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.