panopticum
Strasznie polecamy
Opuszczony szpital, który potrafi przyprawić o gęsią skórkę!
Galeria 21 zdjęć. 25.09.2015, 09:16
Opuszczony szpital, który potrafi przyprawić o gęsią skórkę! Spośród wszystkich opuszczonych miejsc jakie udało się sfotografować Darrylowi Moranowi z Subject Matters Photography, najbardziej wyróżnia się The Monsour Medical Center w Jeannette, w Pensylwanii Fotograf wszedł tam razem ze swoją żoną i synem. Przyznał, że nigdy wcześniej, w żadnym z opuszczonych budynków jakie odwiedził, nie czuł się tak dziwnie jak w tym szpitalu: "Naprawdę nie umiem opisać, jak straszne jest to miejsce. Moja żona i syn przeżyli tam straszne momenty, które zmusiły ich do wyjścia z budynku"
Zdjęcie 1 / 21
Komentarze
Zobacz też:

Czas. Kto o nim nie myśli? Czas jest najciekawszą, najtrudniejszą i najbardziej intrygującą zagadką z jaką się mierzył człowiek. Czym jest czas? Na ten temat jest mnóstwo rozwiązłych, encyklopedycznych definicji, sterty książek i raportów, tony modeli, miliony schematów, niezliczone ilości hipotez i więcej pytań niż odpowiedzi. Tysiące tęgich głów z...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.