panopticum
Strasznie polecamy
5 przypadków pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy zamiast pomagać, nieśli śmierć!
Galeria 7 zdjęć. 16.09.2015, 12:35
5 przypadków pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy zamiast pomagać, nieśli śmierć! Lata szkoły, nocne zmiany, ciężka praca - to jeden z trudniejszych zawodów na świecie. Zdecydowana większość pielęgniarek i pielęgniarzy to ludzie oddani i pomocni. Zdarzają się jednak wśród nich prawdziwe POTWORY! Sprawdźcie czym zapisała się w historii ta piątka!
Zdjęcie 1 / 7
Komentarze
Zobacz też:
Pan Robert często przebywał w delegacji. Był tym typem człowieka, który samego siebie stawia zawsze na pierwszym miejscu. To, że żona robiła mu wyrzuty z powodu częstej absencji, nie stanowiło dla niego problemu, w końcu to on utrzymywał tę pyskatą ladacznicę, nie na odwrót. Dwie wille w Poznaniu, domek w...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.