panopticum
Strasznie polecamy
Klasyczne creepypasty - krótkie, mocne, zaskakujące
Galeria 17 zdjęć. 13.07.2015, 13:30
Klasyczne creepypasty - krótkie, mocne, zaskakujące Wracamy do korzeni! Przedstawiamy zbiór 15 klasycznych creepypast - czyli krótkich i zaskakujących opowiadań, które miały wywoływać dreszczyk u czytelnika. Obecnie tworzy się teksty o wiele bardziej rozbudowane, będące często epickimi opowieściami, sprawdźmy więc jak robiono to kiedyś! Przed Państwem klasyka!
Zdjęcie 1 / 17
Komentarze
Zobacz też:
Problem większości dzieci polega na tym, że boją się zwykłej ciemności. Jest to zrozumiałe, ciemność jest czymś złowrogim, gdyż nie wiemy, co się w niej czai. Nawet zwykły kwiatek, stojący w rogu pokoju, zdaje się przybierać postać krwiożerczej bestii, gdy przytłacza go mrok. Kiedy otacza nas ciemność, jesteśmy zaniepokojeni, ponieważ...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.