panopticum
Strasznie polecamy
22 najstraszniejsze historie jakie przytrafiły się internautom
Galeria 24 zdjęć. 3.07.2015, 18:08
22 najstraszniejsze historie jakie przytrafiły się internautom Użytkownicy portalu TheChive zostali poproszeni o opisanie w kilku zdaniach najstraszniejszego przeżycia. Oto historie, którymi się podzielili (tłumaczenia pod obrazkami)! Dajcie znać w komentarzach jaka była najbardziej przerażająca rzecz jaką Wy przeżyliście!
Zdjęcie 1 / 24
Komentarze
Zobacz też:
Była ciemna noc. Płonące na skraju lasu ognisko roztaczało wokół siebie przyjemne ciepło, będąc też jedynym w owym miejscu źródłem światła (z wyjątkiem nikłej poświaty księżyca, lekko przedzierającej się przez spowite chmurami niebo). Ferehyn siedział na pniu drzewa ogrzewając ręce. Jego towarzysz – Aerian, siedząc naprzeciw niego wpatrywał się nieruchomo...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.