panopticum
Strasznie polecamy
Sanzhi - ten ośrodek został opuszczony z mrocznego powodu
Galeria 15 zdjęć. 5.06.2015, 12:46
Sanzhi - ten ośrodek został opuszczony z mrocznego powodu Sceneria, którą zobaczycie na tych zdjęciach śmiało mogłaby posłużyć jako plansza w mrocznej grze komputerowej - jest to jednak prawdziwe miejsce. Nikt nie postawił stopy na tej wyspie (legalnie) od roku 1980. Dlaczego? Sprawdźcie.
Zdjęcie 1 / 15
Komentarze
Zobacz też:
Wszyscy widzowie wyszli z kina osobnym wyjściem. Lubiłem te sale kinowe w galerii. Szczególnie wieczorem. Wychodzisz w chłodne, nocne powietrze, zamiast do zatłoczonego centrum handlowego. No i zdecydowanie lepiej chodzić do kina w nocy. W dzień jest paskudnie - z magicznego świata kina trafiasz do zwykłej, szarej miejskiej rzeczywistości.

Urokiem...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.