panopticum
Strasznie polecamy
13 przerażających rzeczy, które uchwyciła elektroniczna niania
Galeria 15 zdjęć. 3.06.2015, 21:27
13 przerażających rzeczy, które uchwyciła elektroniczna niania W dzisiejszych czasach pilnowanie własnych dzieci wydaje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Kiedyś chęć sprawdzenia co robi dziecko łączyła się z bezpośrednim wejściem do pomieszczenia. To powodowało czasem niezamierzone obudzenie maleństwa i przerywania jego rytmu snu.
Dzisiaj możemy sobie pozwolić na zakup supernowoczesnej niani elektronicznej, która przesyła obraz na przykład na smartphona. Bezsprzeczną wadą nowoczesnych urządzeń jest jednak to, że łatwo o uchwycenie jakiejś okropności w akcji. A nie jest to trudne gdy dzieje się to przy zgaszonym świetle!
Kilka tych zdjęć dałoby się jakoś wytłumaczyć np. ciemnością czy nadpobudliwością dziecka. Co do tej reszty… No cóż, chyba czas na egzorcyzmy. Jak myślicie?
Zdjęcie 1 / 15
Komentarze
Zobacz też:
Chcę wam o czymś opowiedzieć. O Norwegach.

No więc kupiłem laptopa. Mój poprzedni wpadł pod samochód (nie pytajcie), a potrzebuje komputera do pracy. Szukałem czegoś taniego ale wytrzymałego. I znalazłem. Aż sam się zdziwiłem, gdy zobaczyłem piękny laptop, prawie identyczny jak mój za… 600 zł. Od razu zacząłem mieć wątpliwości, czy...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.