panopticum
Strasznie polecamy
10 miejsc, które przyprawią Cię o dreszcze.
Galeria 12 zdjęć. 13.05.2015, 17:15
10 miejsc, które przyprawią Cię o dreszcze. Są miejsca na Ziemi, od których można wyczuć okrucieństwo. Pewnie nigdy nie zastanawiałeś się, czy jakiś budynek może mieć w sobie pierwiastek zła. Okazuje się , że może. Są takie obszary, przez które przechodnie dostają gęsiej skórki. Wszystkie miejsca, które dzisiaj Wam zaprezentujemy zostały skażone przez swoją okrutną i makabryczną historię. Nawet jeśli są już tylko pozostałościami ciemnej przeszłości to wystarczy by przerazić przechodnia. Zastanów się, może kiedyś byłeś w pobliżu jednego z tych miejsc? A może w przyszłości je zwiedzisz?
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Spotkałem się z kumplem, żeby odreagować maturki i rozstanie ze swoją dziewczyną. Nic ciekawego bilard, kilka piwek, dłuższa pogawędka o religii i polityce. Otrzymałem kilka rad od kumpla w sprawie swojej ex, jednak miałem je głęboko w dupie. Nie powiedział mi nic, co w jakikolwiek sposób miałoby zmienić mój stan...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.