panopticum
Strasznie polecamy
Kolekcja strasznych zdjęć, część 1
Galeria 22 zdjęć. 8.05.2015, 20:49
Kolekcja strasznych zdjęć, część 1 Rozpoczynamy nową serię. Zapraszamy do zapoznania się ze strasznymi, niepokojącymi albo chociaż dziwnymi fotografiami, które udało nam się odnaleźć w czeluściach internetu.

Na zdjęciu powyżej widzimy stopklatkę z nagrania z kamery skierowanej na bankomat. Albo ta dziewczyna jest tak wysportowana i rozciągnięta, albo... jest demonem.
Zdjęcie 1 / 22
Komentarze
Zobacz też:
- Kopanie, kopanie, kopanie, kopanie. Cholera... Już mam tego, kurwa, dość... Mam wrażenie, że trwa to już godzinami, a zaraz słońce wzejdzie całkowicie. Mam nadzieję, że warto...

ZGRZYT!

- No proszę! Na samą myśl, że całą tę ziemię będę musiał przerzucić z powrotem, dostaję mdłości. Teraz pozostało mi już tylko podnieść wieko...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.