panopticum
Strasznie polecamy
10 zaginionych skarbów, których nie udało się jeszcze odnaleźć
Galeria 12 zdjęć. 4.05.2015, 14:15
10 zaginionych skarbów, których nie udało się jeszcze odnaleźć Teraz może trochę mniej strasznie - ale na pewno tajemniczo i mrocznie. Co stało się z tymi skarbami? Czy komukolwiek uda się je jeszcze odnaleźć? A może już dawno ktoś je znalazł, tylko to odkrycie trzyma w sekrecie?
Zdjęcie 1 / 12
Komentarze
Zobacz też:
Zawsze myślałem, że rzeczy nadprzyrodzone omijają mnie i moją rodzinę szerokim łukiem. Skłonny byłem nawet uważać, że wszystkie duchy i wampiry to jedynie wytwór wybujałej fantazji. Niedawno jednak postanowiłem odwiedzić mojego tatę, który mieszka w Kirowie (sam mieszkam w Moskwie). Posiedzieliśmy do późna, przegadaliśmy mnóstwo tematów - nie widzieliśmy się...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.