panopticum
Strasznie polecamy
Przerażające opowieści dzieci o ich wyimaginowanych przyjaciołach cz. 1
Galeria 9 zdjęć. 31.03.2015, 20:56
Przerażające opowieści dzieci o ich wyimaginowanych przyjaciołach cz. 1 Użytkownicy Reddita zostali poproszeni o udzielenie odpowiedzi na pytanie jaka była najbardziej przerażająca rzecz, którą usłyszeli od dzieci o ich wyimaginowanych przyjaciołach. Wyniki są dość zaskakujące! Dziś prezentujemy pierwszą część. Wierzycie, że dzieci widzą więcej czy to tylko wybujała wyobraźnia?
Zdjęcie 1 / 9
Komentarze
Zobacz też:
Spadaliśmy. Średnio przypominało to lądowanie awaryjne. Po prostu spadaliśmy. Płonęły dwa silniki, śmigło trzeciego kręciło się niemrawo dławiąc się dymem. Na szkoleniu sierżant śmiał się, że Liberatora da się zestrzelić w momencie wpakowania w niego ilości ołowiu przekraczającego jego udźwig. W słuchawkach wyły wszystkie diabły. Aparatura zagłuszająca szkopów szpikowała każde...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.