panopticum
Strasznie polecamy
Dziadek skrywał mroczną tajemnicę. Co znajdowało się w bunkrze na jego działce?
Galeria 13 zdjęć. 21.03.2015, 14:53
Dziadek skrywał mroczną tajemnicę. Co znajdowało się w bunkrze na jego działce? 4chan to jedno z najbardziej kontrowersyjnych for w całym Internecie. Dzieje się tam wieje - można znaleźć śmieszne treści, jak i te przyprawiające o obrzydzenie. Użytkownicy swoimi akcjami potrafili odmieniać ludzki los – czy to pomagając poszkodowanym, czy też „karząc” tych, których zachowanie nie spodobało się społeczności. Zdarzało się też, że na 4chanie ujawniano sprawy, które przyprawiały o gęsią skórkę. I właśnie jedną z nich jest sprawa tajemniczego bunkra, który został odkryty po śmierci dziadka jednego z użytkowników. Zobaczcie jak wyglądała ta budowla i co w niej znaleziono.

---

22 sierpnia 2012 roku anonimowy użytkownik opublikował poniższą historię, wraz z zdjęciami. Przedstawiamy ją dokładnie tak jak została opublikowana przez niego.
Zdjęcie 1 / 13
Komentarze
Zobacz też:
Moja matka odeszła kiedy miałam cztery lata. Normalnie nie byłoby to nic specjalnego, ale już od dłuższego czasu podejrzewałam, że te porcelanowe lalki przychodzą od niej; jakby żałosna próba pokazania mi, że mnie kocha.

Mój ojciec zostawał w pracy na nadgodziny, aby niczego nam nie brakowało, chociaż była nas tylko dwójka....
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.