panopticum
Strasznie polecamy
Najstraszniejsze rzeczy wypowiedziane przez dzieci, część 2
Galeria 25 zdjęć. 5.03.2015, 18:55
Najstraszniejsze rzeczy wypowiedziane przez dzieci, część 2 Część pierwszą znajdziesz tu: http://straszne-historie.pl/(...)rzeczy-wypowiedziane-przez-dzieci

Użytkownicy Reddita - jednego z największych portali społecznościowych na świecie - zostali poproszenie o napisanie jaka była najstraszniejsza rzecz, którą kiedykolwiek powiedziało do nich małe dziecko. Przedstawiamy drugą część najlepszych z tych relacji.
Zdjęcie 1 / 25
Komentarze
Zobacz też:
Jak co tydzień w piątek około godziny 21:30 siedziałem z moim znajomym w szopie. Nie była ona może zbyt schludna, jednak mieliśmy w niej prąd więc żarówka zwisająca z sufity świeciła się, a telewizor nadawał akurat jedną z najgorszych komedii jaką w życiu widziałem. Szopa jak to szopa, nic nadzwyczajnego...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.