panopticum
Strasznie polecamy
Przytulisz ją? Straszne lalki
Galeria 22 zdjęć. 3.03.2015, 19:18
Przytulisz ją? Straszne lalki Shain Erin jest autorką bardzo kontrowersyjnych zabawek. Tworzy bowiem lalki, które wzbudzają lęk. Czy odważylibyście się do takich przytulić? Czy powinno się w ogóle tworzyć takie rzeczy? Sprawdźcie i dajcie znać co o tym sądzicie.
Zdjęcie 1 / 22
Komentarze
Zobacz też:
Kiedy byłem dzieckiem, podczas jednych świąt Bożego Narodzenia bardzo chciałem dostać budzik pod choinkę. Nie pamiętam dokładnie czemu, może by poczuć się doroślej poprzez wstawanie z budzikiem, by zrobić ważne rzeczy. W czasie tamtych świąt otworzyłem prezent od babci. Był to jeden z tych staromodnych, nakręcanych zegarów. Byłem zachwycony, nakręciłem...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.