panopticum
Strasznie polecamy
Najstraszniejsze rzeczy wypowiedziane przez dzieci
Galeria 17 zdjęć. 2.03.2015, 21:25
Najstraszniejsze rzeczy wypowiedziane przez dzieci Użytkownicy Reddita - jednego z największych portali społecznościowych na świecie - zostali poproszenie o napisanie jaka była najstraszniejsza rzecz, którą kiedykolwiek powiedziało do nich małe dziecko. Przedstawiamy kilka z tych opisów. Niektóre relacje są zaskakujące! A czy Wam zdarzyło się usłyszeć coś mrożącego krew w żyłach od jakiegoś brzdąca?
Zdjęcie 1 / 17
Komentarze
Zobacz też:
Nieśmiały uśmiech pojawił się na jej twarzy. „Po prostu lubię dzieci“.

Meghan wyglądała jak dobra sąsiadka lub przyjaciółka: ciemne, brązowe włosy, gładka skóra, modna fryzura i brązowe oczy z odrobiną czerwieni. Wyglądała słodko, tak, jak osoba, której powierzyłbyś opiekę nad swoim domem lub finansami- lub dziećmi.

Przez prawie osiem lat była nauczycielką...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.