panopticum
Strasznie polecamy
8 najstraszniejszych mitycznych stworzeń z całego świata
Galeria 10 zdjęć. 11.02.2015, 16:37
8 najstraszniejszych mitycznych stworzeń z całego świata Nikt nie wie, czy te stwory istnieją naprawdę. Niektórzy twierdzą, że to tylko bajki dla dzieci, inni zarzekają się, że widzieli je na własne oczy. Oto zestawienie 8 stworów, które być może czają się gdzieś w mroku… Sprawdźcie w co wierzą na całym świecie!
Zdjęcie 1 / 10
Komentarze
Zobacz też:
Spis wszystkich części w profilu: http://straszne-historie.pl/profil/6330

Staram się utrzymać tempo oddechu. W myślach powtarzam uspokajające słowa, które kompletnie mi nie pomagają. Patrzę w górę, słuchając dźwięku ciszy. Może się przesłyszałam, może to mój mózg postanowił stworzyć dźwięki, przyprawiające mnie o dreszcze. Może podkolorowana rzeczywistość zagnieździła się w moim umyśle, zamieniając lekkie...
Czytaj dalej
Strona Straszne-Historie.pl do poprawnego działania wykorzystuje pliki typu Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz na to zgodę.
Jeśli lubisz takie rzeczy jak: horror, creepypasta, książki, filmy, gry komputerowe, opowiadania z gatunku horrory to Straszne-Historie.pl to strona dla Ciebie. Nasze opowiadania potrafią wciągnąć i przestraszyć lepiej niż filmy horror oraz książki grozy.